RENAULT ESPACE

Podróżuj w klasie biznesowej

Życie na pokładzie

Technologia na rzecz spokoju


Systemy wspomagania jazdy Renault EASY DRIVE, ekosystem Renault CONNECT, tryby 
MULTI-SENSE… Wykorzystaj innowacje opracowane, by ułatwić Twoją codzienność.  

1576575014165.jpg

MULTI-SENSE


Dzięki Renault MULTI-SENSE, możesz zmienić zachowanie Twojego ESPACE i spersonalizować swoje podróże w zależności od Twoich upodobań: wybór koloru oświetlenia wnętrza, tryb adaptacyjnego zawieszenia, system 4 kół skrętnych 4CONTROL lub brzmienie silnika

1576575014561.jpg

Systemy wspomagania jazdy Renault EASY DRIVE


Ciesz się wolnością! Reflektory przednie LED MATRIX VISION, system EASY PILOT, wspomaganie wyjeżdżania z miejsca parkingowego… Wybierz to, co najlepsze z technologii pokładowych w Twoim ESPACE i ciesz się swobodą podróżowania.

1576575014165.jpg

System multimedialny EASY LINK


Inteligentna nawigacja, automatyczna aktualizacja map, łączność, radio, aplikacje mobilne… Dzięki systemowi Renault EASY LINK podróżujesz w stałej łączności i masz dostęp do wszystkich informacji na ekranie głównym o przekątnej 9,3’’ Twojego ESPACE.

Komfort i modułowość

Ucieknij od codzienności 


Przestronny, modułowy i komfortowy, ESPACE sprawi, że Twoja podróż stanie się wyjątkowym doświadczeniem.

1576575012451.jpg

Komfort jak w klasie biznesowej


Ucieczka od codzienności w klasie biznesowej… W wersji 5 lub 7-miejscowej, ESPACE jest idealny do długich podróży dzięki wyrafinowanemu i komfortowemu wnętrzu. Chcesz przeżyć wyjątkowe chwile? 

1576575012822.jpg

Modułowość wedle Twoich potrzeb


Ciesz się jego możliwościami konfiguracji wnętrza! Pojedynczo lub wszystkie razem: składaj jednym kliknięciem fotele w ESPACE i dostosuj wnętrze do swoich potrzeb dzięki modułowości systemu One-Touch.